INFOLINIA
+48 530 940 740

EMAIL
[email protected]

RATY
sprawdź warunki

O FIRMIE

Internetowa Hurtownia Kosmetyczno - Fryzjerska AVA działa na rynku kosmetycznym od ponad 10 lat. Zajmujemy się wszechstronnym wyposażeniem salonów fryzjerskich, kosmetycznych, SPA&Wellnes i gabinetów masażu. Naszym atutem jest profesjonalne doradztwo a także bogaty asortyment produktów zarówno kosmetycznych jak i fryzjerskich.  Aby dokładniej zgłębić potrzeby naszych klientów, postanowiliśmy wyjść naprzeciw tym, którzy na codzień wykorzystują wygodę zakupów internetowych. Dla naszych klientów oferujemy szeroki asortyment produktów a także konkurencyjne ceny oraz promocje. Przyjmujemy także zamówienia telefoniczne i e-mailowe. Cechuje nas miła i profesjonalna obsługa a także natychmiastowy czas realizacji zamówienia.

Jeżeli chciałbyś założyć własny gabinet kosmetyczny lub jesteś jego właścicielem skontaktuj się z nami a my pomożemy i doradzimy podczas zakupu urządzeń, sprzętu a także kosmetyków. Dzięki bogatemu systemowi szkoleń kosmetycznych Państwo i Państwa pracownicy u nas mogą zdobyć merytoryczną i praktyczną wiedzę na ten temat. Dodatkowo nasz zespół służy radą z zakresu marketingu i kampanii reklamowych.


Do naszego asortynemtu należą m.in.:

- urządzenia medyczne do twarzy i ciała, lasery medyczne i kosmetyczne
- sprzęt kosmetyczny m.in. urządzenia wielofunkcyjne, kombajny kosmetyczne
- meble kosmetyczne  m.in. fotele kosmetyczne, taborety i stoliki kosmetyczne
- meble fryzjerskie i akcesoria
- produkty do stylizacji  paznokci m.in. lampy uv, frezarki
- specjalistyczne szkolenia kosmetyczne m.in. stylizacja paznokci, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny


W naszej bogatej ofercie szkoleniowej znajdą Państwo profesjonalne szkolenia zarówno kosmetyczne,  produktowe jak i doszkalające, zarówno dla początkujących jak i dla profesjonalistów.

AVA GROUP skupia wokół siebie szkoleniowców z wieloletnim doświadczeniem zarówno szkoleniowym jak i praktycznym dlatego oferowane przez nas szkolenia są projektowane na najwyższym światowym poziomie. Szkolenia odbywają się w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie. Istnieje możliwość przeprowadzenia szkolenia u Państwa w firmie. Szkolenia są prowadzone indywidalnie.


Firma ciągle się rozwija, w 2014 staliśmy się członkami POLSKIEGO STOWARZYSZENIA HOTEL&SPA, OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA KOSMETYCZEK I KOSMETOLOGÓW oraz OGÓLNOPOLSKIEGO STOWARZYSZENIA TRENERÓW KOSMETYKI I KOSMETOLOGII.